Search    
  December 5, 2020  
Pengenalan

Sejarah

Lain-lain Pautan

Hotline

Talian: 088-255999
Maklumbalas

www.kpi.sabah.gov.my

tumblr hit counter

   You are here:  PengenalanDirektori    

DIREKTORI

SETIAUSAHA TETAP (SUT)

Mohd Jasmin Bin Julpin

No. Telefon: 088-252216

E-mel: mohdjasmin.julpin@sabah.gov.my


TIM. SETIAUSAHA TETAP (TSUT)

Puan Helena Masry

No. Telefon: 088-255174

E-mel: Helena.Masry@sabah.gov.my


BAHAGIAN PEMBANGUNAN

-INFRASTRUKTUR & MARITIM (I/M)


KETUA PENOLONG SETIAUSAHA (KPSU/IM)

Aziliana  Ying @Kaying

No. Telefon: 088-218276

E-mel: 
AzilianaYing.Kaying@sabah.gov.my


Penolong Setiausaha (PSU)


(1). Ali Khazrai Pandin (PSU/INF)

      No. Telefon: 088-256817

      E-mel: AliKhazrai.AliUdin@sabah.gov.my


(2). Easter Sutili @Norhafizah (PSU/M)



      No. Telefon: 088-219029

      E-mel: Norhafizah.Abdullah@sabah.gov.my



BAHAGIAN PEMBANGUNAN


-UTILITI & PERKHIDMATAN (U/P)


KETUA PENOLONG SETIAUSAHA (KPSU/UP)


Dayang Rosnah Awang Jaafar

No. Telefon: 088-2657645

 E-mel: DgRosnah.AgJaafar@sabah.gov.my

 

Penolong Setiausaha (PSU)

 (1). Christine Tiffany Charlse Lohindun
       No. Telefon: 088-319634
       E-mel: Christine.Lohindun@sabah.gov.my

  (2). Ahmad Hafez Bin Amir Bangsa
       No. Telefon: 088-258278
       E-mel: Ahafez.Amirbangsa@sabah.gov.my


UNIT PENGANGKUTAN AWAM (UPA)

KETUA PENOLONG SETIAUSAHA (KPSU/PA)
(Kosong/belum diisi)

Penolong Setiausaha (PSU)

 (1). Burhan Nuddin Mahmuddin (PSU/PA)
       No. Telefon: 088-263120
       E-mel: BurhanNuddin.Mahmuddin@sabah.gov.my






BAHAGIAN PENTADBIRAN


PENOLONG SETIAUSAHA KANAN (PSUK/PTD)


Fiona Bte Joseph Sandi

No. Telefon: 088-264087

E-mel: Fiona.JosephSandi@sabah.gov.my





BAHAGIAN KEWANGAN


PEGAWAI KEWANGAN (PKEW)


Salha Abd Salam

No. Telefon: 088-258256

E-mel: Salha.AbdSalam@sabah.gov.my





BAHAGIAN TEKNIKAL PEMBANGUNAN PROJEK



Nama : Hj Sharminan Bakar

No. Telefon: 088 - 264 167

E-mel: Sharminan.Bakar@sabah.gov.my





PEGAWAI UNDANG-UNDANG (PUU)

Pegawai Undang-Undang Kanan


Addriana Kousai

No. Telefon: 088-369600, 088-309572, 088-369687
E-mel: addriana.kousai@sabah.gov.my

Pegawai Undang-Undang


Dulie Shahiedan Bin Hamdan

No. Telefon: 088-369600, 088-309572, 088-369687

E-mel: dulie.hamdan@sabah.gov.my


Hakmilik © 2007 Kementerian Kerja Raya Sabah
Terms Of Use Privacy Statement
Home|Pengenalan|Sejarah|Berita KPI